Tinhifi T5 Slúchadlá 10 mm DOC Ovládač Basov, Kovové Slúchadlá HIFI Hudby Monitor Slúchadlá S 2PIN 0.78 MM Kábel
€109.10
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Tinhifi T5 Slúchadlá 10 mm DOC Ovládač Basov, Kovové Slúchadlá HIFI Hudby Monitor Slúchadlá S 2PIN 0.78 MM Kábel TINHIFI T5

Nové DOC DD Ovládač IEM

Najnovší Ovládač Technológiu S Výbornou Kvalitou Zvuku

DOC Membrána Poskytuje Nesmierne Pútavý Basy

Jemnejší vzhľad a Trvanlivosť

Bohaté Príslušenstvo-Páry Eartips

Kevlar Á Kábel Dosiahnuť Rýchly a Čistý Prenos

Špecifikácia;

Vodič Jednotky:10 mm DOC Ovládač

Citlivosť :103dB ±1dB @1kHz 0.126 V

Frekvenčná Odozva:10-20kHz

Impedancia:48Ω±15%

Menovitý/maximálny príkon:3/4mW

Max Distortion:1%@1kHz 0.126 V

Rozhranie:pozlátené komã © tou je 2p konektor

Plug:3.5 mm, čierne lepidlo pozlátené plug

Vodiča/Kábla:2.8 mm (40/0.05 kyslíka zadarmo medi +200D Kevlar)* 4 - core Black PU kábla L=1.25 m

T séria IEMs sa upriamili medzinárodnej pochvalu za ich vynikajúcu zvukovú kvalitu a cenovú dostupnosť.T5 pokračuje na tomto odkaze kombinovať najnovší ovládač technológiu s výbornou kvalitou zvuku.T5 využíva ďalšej generácie carbon ovládače: DOC.V posledných niekoľkých rokoch, DLC (Diamond-Like Carbon) dynamický ovládače boli populárne pre ich rýchle reakcie, dosiahnuť ich uhlíka materiálu.Od tejto nadácie, Cín Hifi má inžinierstva ďalšej inovácie v dynamike ovládač technológie.Nový 10 mm DOC ovládač funkcie vylepšená molekulárnej atóm uhlíka štruktúry a zloženia, ktoré bližšie zrkadlá, že z diamantu.Nové konštrukčné umožňuje DOC membrána byť tenšie, pričom 60% silnejšia a tuhá ako tradičné DLC membrány.Okrem toho, v dôsledku bližšie blízkosti atómy uhlíka navzájom, DOC vodič je 5-krát ťažšie ako typické keramické membrány.

Navyše, fyzikálne vlastnosti DOC diamond membrána nezmení ani po mnohých rokoch používania.Táto vlastnosť má veľký vplyv na odvod tepla z hlasové cievky.Medzi ďalšie výhody DOC zahŕňa:

1. DOC diamond membránové jednotky, môže dosiahnuť úplné lineárnu frekvenčnú odozvu, dosiahnutie podrobné a vynikajúce širokopásmové pripojenie a okamžité reakcie, a silný dynamický kontrast.

2. DOC diamond membránové jednotky môže tlačiť split vibračná frekvencia na vyššiu úroveň, a T5 môže pokrytie nepredstaviteľné pásma rozsah aby sa zabezpečilo, že ideálny frekvenčná odozva je získaný na koniec dve frekvenčné pásma počuteľné pre ľudské ucho.

3. Frekvencia lineárnosť, že DOC membrána poskytuje umožňuje mid-frekvencia byť úplne v súlade s basov a výšok, vytváranie transparentnosti v textúry a vyváženie zvuku, a zároveň minimalizovať fáza kompenzácie.

Skrátka, T5 dosahuje nesmierne pútavý basy, ktorý je v kombinácii s veľmi dobre-rozšírené a podrobnejšie ultra-vysoké frekvencie.Na textural vlastnosti jeho zvuk je charakterizovaný súdržné hebkosť, linearita, a transparentnosti v celom frekvenčnom spektre.DOC vodič je inovácie, ktorá je rovnako ako počuť, ako to je špičkové.

Novú Tvár

Bývanie T5 bol postavený z leteckej dopravy stupeň aluminumto dosiahnutie ešte jemnejší vzhľad, ako aj životnosť.Naladiť nový DOC vodiča, vnútorných dutín bývanie boli starostlivo navrhnuté s viacerými jedinečnými akustickými komôr, ktoré boli matematicky vypočítané na dosiahnutie perfektnej uhly odrazu zvukových vĺn.Okrem toho, T5, ktorá je prvou svojho série využiť stroj stratégie učenia sa dokonalým tvar zodpovedá priemernej ľudské ucho.Zodpovedajúce každé zakrivenie typické ľudské ucho, fit z T5 je ergonomické a bezpečné, čo umožňuje dlhé hodiny počúvania bez nepohodlie.Tento nový tvar a konštrukcia umožňuje aj väčšiu zvukovú izoláciu, ktorá vám umožní ponoriť sa do hudby, aj keď ste dochádzanie do zamestnania alebo na javisku.

Hifi Á Kábel

V príprave T5, Cín Hifi má vytiahnuť všetky zastávky, aby to zvláštne a jedinečné.T5 prichádza zásob s 40/0.05 Kyslíkové Voľné Medeného kábla, ktorý je á s 200D Kevlar dosiahnuť úplnú elektrické izolácie pre extrémne rýchly a čistý prenos.Toto 4-core kábel je veľmi ľahký, spleť-voľné a pohodlné umožní vám pocit, ako keby to bolo bez použitia káblov.

 • Je bezdrôtové: No
 • Štýl: Ucho
 • Ovládanie Hlasitosti: No
 • Dĺžka Riadok: 1,2 m
 • Vocalism Princíp: Dynamický
 • Frekvenčný Rozsah: -Hz, 20 - 20000Hz
 • Číslo Modelu: T5
 • Názov Značky: Dilvpoetry
 • Ovládacie Tlačidlo: No
 • Aktívne Tlmenie Hluku-Zrušenie: No
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • S Mikrofónom: No
 • nepremokavé: No
 • Konektory: 3,5 mm
 • Citlivosť: 103dB
 • Komunikácia: Káblové
 • Certifikácia: Žiadne
 • Odolnosť: 48

Štítky: berýlium ovládač, TINHIFI, gitara tetovanie, 2 pin 0.78 mm upgrade kábel, tin hifi t4, slúchadlá ovládač 42mm, 10 mm reproduktor, black mickey, hudba tetovanie, earphon.

Lazoalfr
2021-07-06
5/5
Interesting ears. Live even more interesting look: as in shape-unusual and even a little uncomfortable to grab your fingers, but sit perfectly, perhaps one of the most convenient ears: so on the shade-resembles liquid metal (as I remember, the manufacturer indicated the material aviation aluminum). I liked the sound with completely black nozzles. I also noticed that these headphones are very sensitive to the source. Well, of all the clamps that I have in stock, the best of them are with ibasso dc03.
Napísať recenziu