Backstage Nadácie Plné Pokrytie Tekutiny Make-Up Štetec 12 Obrys Eyeshadow Očné Linky, Pery Kefa 15/21/31/24 Krása Kozmetika Nástroje
€5.15 €4.90
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Nadácia Kefa D12B

Navrhnuté pre použitie kvapaliny & cream základy.Inšpirovaný tých, ktoré sa používajú v zákulisí tým, make-up umelcov.Vyrobené z inovatívneho vlákna kombináciou syntetických schopnosť reagovať s prirodzenú mäkkosť.Na vrstvené & nabrúsené vlákien zabezpečiť rýchle jednoduché použitie.Funkcie hustejšie & skosený štetec hlavu, ktorá spája väčšie množstvo nadácie.Poskytuje vysoké pokrytie & prírodné radiant perfektné prevedenie.Ideálne pre cestovanie.

OBRYS KEFA N°15

Tento obrys kefa n°15 je určený pre perfektné, jednoduché make-up aplikácie.To je základným nástrojom pre uplatňovanie sochárstvo práškov a spájajúca dokončiť.Ideálne pre modelovanie tváre, to husté, presné kefa umožňuje kontrolované uplatňovanie a buildable intenzity.Jeho skosený tvar bol starostlivo navrhnutý tak, aby objať kontúry lícnych kostí.Husté kefky hlavy zaručuje bezproblémové, streak-voľný povrch.

Stredné Očné Tiene Kefa D21

Tento eyeshadow shader kefa N° 21 je určený pre perfektné, jednoduché make-up aplikácie.Je ideálne na miešanie eyeshadow na viečka.Je to ploché, kužeľová kefa je ideálny pre nastavenie a tieňovanie eyeshadow a zároveň zabezpečiť, výsledky, vysokú farbu.Zaoblený tvar bol špeciálne navrhnutý pre presne budovy a miešanie prášok eyeshadow na veko.To trvá len správne množstvo pigmentu a zaručuje optimálne držanie.

Zaťahovacie Pery Kefa N°31

Syntetické Vlasy

zaťahovacej pery štetcom Č. 31 je určený pre perfektné, jednoduché make-up aplikácie.Je ideálny na presné nástroj na uplatňovanie rúž a lesk.

Zaťahovacie Pery Kefa - Strieborná

Lasica Vlasy

Je ideálny na presné nástroj na uplatňovanie rúž a lesk.

  • veľkosť: FREE
  • Počet Kusov: Jedna Jednotka
  • Číslo Modelu: D12, d15, d21, D24, D31
  • Kefa Materiál: Koza Vlasy, syntetické vlasy, LASICA
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Používa Sa S: Blusher, Korektor, Očné Tiene, NADÁCIA, pery
  • Položka Druh: Make-Up Štetec
  • Rukoväť Materiál: Drevo
  • Množstvo: 1-ŠTETEC

Štítky: Make-up, faston, mabox retinol, sephora pier nadácie, sklo, drevo presýpacie hodiny, koza vlasy, make-up štetec dreva, prejsť, makeul kefy nadácie, fréza patchwork, jednoduchý make-up nástroje.

Semenskaya Irina
2021-07-21
5/5
Super soft, deseando of estrenarla
Napísať recenziu