8"-10" Poznámka C/D/E/F/G/A/B Čakra Matné Kremeň Spevu Misy súbor 7pcs Meditácie zvuk misy čakra
€303.61
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Pls Poznámka

1.Pretože rôzne krajiny colnej pravidlo je iný.na Cutom Povinnosť Účtovať miestne Vlastné,predávajúci nemá zaväzujú, Cla, to sa hradí kupujúci. 2. Mohli by sme ponúknuť crystal spevu misy veľkosti od 6inch do 24 inch, a všetky tón C D E F G A B ,ak máte nejaké otázky,prosím, láskavo kontaktujte ma, rád by som citovať čo najskôr.

O Krištáľové Misy Spev

Kremeň spevu misy vyrába vysoko čistý kremeň, je vynikajúci nástroj. -Crystal spev misa je vyrobená z 99.998% čistého kryštálu - Krásne, Jasné, Hlboké, Úžasné a Bohaté Vibračné Rezonancie s výkonom meditácie. - Perfektný Darček Pre Meditáciu,Modlitbu,Jóga,Relax. - Crystal spevu misy sa vybrali po jednom, pred opustiť factory.môžeme zaručiť, že budete spokojní s našimi crystal spevu misy

O Čakra

-Poznámka C:energie Muladhara nám umožňuje postroj odvaha, vynaliezavosť a bude žiť počas snaží krát.To nás spája s duchovnej energie našich predkov, ich problémy a svoje triumfy. -Poznámka D:druhá čakra je centrom pocit, emócie, radosť, zmyselnosť, intimita, a spojenie. -Poznámka E:dar táto čakra je snímanie vaše osobné moc, byť istí, zodpovedný a spoľahlivý. -Poznámka F:To je centrom svoje hlboké dlhopisy s inými ľuďmi, váš zmysel pre starostlivosť a súcit, vaše pocity self-láska, altruizmus, štedrosť, láskavosť a úctu. -Všimnite si, G:dar tento čakra prijíma svoju originalitu, vyjadriť svoj autentický hlas a rozprávanie svoju pravdu. -Poznámka:ilúzie a prístup k hlbšie pravdy - ak chcete vidieť, mimo mysle, za slová. -Poznámka B:nie je duševného poznania na úrovni siedma čakra, ale tam je pokoj, radosť a hlboký mier, o živote.

Ako Hrať

1.jeden by mal štrajk 3 stien misy , vo vzpriamenej polohe, 2.Použitie semiš útočník alebo gumová palička, jemne poklepte na misy a povrch blízkosti bytu hornom okraji。 3.potom "podľa zvuku okolo misy"s útočník alebo palička,zvýšenie trvanie poznámka: Metódy trením bodov má dopredu(v smere hodinových ručičiek) a reverse (proti smeru hodinových ručičiek)

  • čakra: 7 čakra
  • Číslo Modelu: čakra spevu misy nastaviť
  • Názov: crystal spevu misy nastaviť
  • veľkosť: 8-10 súbor 7pcs
  • Názov Značky: KVKA
  • Hmotnosť (kg): 17
  • Tón Číslo: 10
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Poznámka: CDEFGAB
  • Priemer (cm): 20-30 cm

Štítky: krištáľové misy psa, liečivý zvuk misy, veľké zvuk misy, čakra crystal nastaviť, novinka krištáľové misy, veľké krištáľové misy, skladovanie misku na chladničky, meditácia spev misy zvuk, medit, čakra liečenie nastavenie.

Napísať recenziu