20/30 KS Biele Skladanie Papiera Fanúšikov v Tvare Srdca Sortiment s Plastovou Rukoväťou pre Svadobné Prospech Strany Taška Výplň
€30.49 €15.25
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Biela Skladanie Papiera Fanúšikov v Tvare Srdca Sortiment s Plastovou Rukoväťou pre Svadobné Prospech Strany Taška Výplň

Popis

Biela skladacia ventilátor nastaviť, 20 pack tvare srdca papier fanúšikov v bielej farbe.Dosť na splnenie rôznych potrieb, môžete ich zdieľať s priateľmi.

Dobrý príslušenstvo, tieto fanúšikovia nie sú aplikovaný na zdobenie niektoré strany, špeciálne akcie, steny, ale je vhodný aj pre slúži ako dobrý príslušenstvo a pozadie, keď vás fotografovanie.

Sú vhodné aj pre pomáha udržať si v pohode v horúcich dňoch.

Funkcie

- Farba: Biela

- Materiál: Papier

- Veľkosť: 24.5 x 22 x 1 cm

- Biely skladací ventilátor nastaviť, 20 pack tvare srdca papier fanúšikov v bielej farbe.Dosť na splnenie rôznych potrieb, môžete ich zdieľať s priateľmi.

- Dobrý príslušenstvo, tieto fanúšikovia nie sú aplikovaný na zdobenie niektoré strany, špeciálne akcie, steny, ale je vhodný aj pre slúži ako dobrý príslušenstvo a pozadie, keď vás fotografovanie.

- Sú vhodné aj pre pomáha udržať si v pohode v horúcich dňoch.

- DIY - To je bielej farby, môžete maľovať akúkoľvek farbu alebo dizajn podľa vašich prospech, bude to veľký suvenír pre svoju rodinu a priateľov.

Balenie zoznam

20/30 x Papiera Fanúšikov

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Ventilátor Rebra Materiál: Plastové
  • Technika: Zadarmo Formulár
  • Ventilátor Krycí Materiál: Papier
  • Počet Fanúšikov Rebrá: 1
  • Je Skladacia: Áno

Štítky: stroboskopy, ventilátor hodváb, skladacie ventilátor muž, skladanie papiera ventilátor, strana pinata, ventilátor kvet, papier svadobné ventilátor, papier skartovať, čínsky ventilátor, ručné ventilátor muž.

Napísať recenziu